LT EN

KONTAKTAI

Kontaktų forma visiems apsisprendusiems ir besidomintiems.

Mes puikiai suprantame jus ir žinome, jog pasirinkti įmonę, kuri jūsų name (ar pramoniniame pastate) sumontuos geoterminio šildymo sitemą  - vienas sunkiausių uždavinių visoje statybos žingsnių grandyje. Todėl norėtume atkreipti dėmesį į keletą žmogiškųjų faktorių, kurie yra iš esmės ypač  svarbūs priimant teisingą sprendimą.

1. Įsidėmėkite: geoterminio šildymo sistemų kaina negali būti lemiamas veiksnys, renkantis geoterminės katilinės montuotojus ir visų šio šildymo mazgų pardavėjus. Visi žinome, kad pusė Lietuvos žmonių susidėjo pigius plastikinius langus, kuriuos jau dabar kai kurie Lietuviai net negalvodami keičia - jei ne mediniais, tai bent tikrai kokybiškais ir iš patikimų rankų. Manau, jog jūs nenorite - kad tokio keitimo reiktų jūsų geoterminiam katilui.

2. Geoterminį - parduoda įmonės. Tačiau atminkite, kad ten dirba ne robotai, o žmonės. Jeigu jums viską parduoda darbuotojas - atminkite, kad po kiek laiko jis gali pakeisti darbą. Tuo tarpu visi jo duoti pažadai pasibaigia su jo išėjimu iš darbo. Todėl auksinis patarimas - stenkitės kalbėti su įmonės savininku, nes visos sutartys ir garantijos turi būti ne tik popierinės bet su tam tikra asmenine atsakomybe. 

3. Informacija. Ir dar vienas - be galo svarbus dalykas. Jeigu jau pasirinkote patikimus žmones - pradėkite derybas. Jūsų mintys ir vizijos apie tai, kaip jūs įsivaizduojate savo namo šildymą, jo kaštus, sistemos kainą, garantijas, geoterminio remontą ir visa kita turi būti aiškiai išdėstyta, o dar geriau surašyta. Tik tokiu būdu ir , be abejo kartu, pasieksite fantastišką rezultatą. Jūs šypsositės ir rekomenduosite kitiems (pvz mus), na o pardavėjas - montuotojas, ramiai dirbs ir džiugins kitus savo klientus savo profesionaliu darbu.

4. Na, o dabar mūsų nuomonė. Turbūt nėra nieko blogiau, kaip nesusikalbėti, neišsiaiškinti ir neišpildyti visų kliento lūkesčių, Todėl toks darbas - didžausias nuostolis bet kokiai įmonei ir bet kokiam verslui. Todėl, pradėkime nuo bendros jūsų situacijos apžvalgos ir baikime gerai apgalvotomis smulkmenomis. 

Jūsų pageidavimai nuo A iki Z

jums sukurtoje užklausos formoje žemiau.

Ir dar: šiuo metu atnaujinama svetainė, todėl norintys gyvos konsultacijos skambinkite

Telefonu: +370 683 83025

Taip pat būtinai skaitykite: 5 apgaulės, kurias privalote žinoti, jeigu reikalingas geoterminis šildymas >>>

Jūsų vardas:

El. paštas:

Antraštė:

Žinutė:


Patvirtinimo kodas